1. pl
  2. en
MAGAZYN ZAWSZE PEŁNY

     +48 74 62 62 800

     +48 74 62 62 800

Domex Sp. z o.o.

Pieszycka 11

58-200 Dzierżoniów

 

domex@domex-armatura.com

 

NIP 882-18-66-503 | KRS 75395 | kapitał zakładowy 629.100 PLN

Sekretariat

tel. +48 / 74 62 62 800

fax +48 / 74 62 62 801

 

domex@domex-armatura.com

tel. +48 / 74 62 62 800

fax +48 / 74 62 62 801

Dział Handlowy

Alicja Kołaciak

Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa klienta krajowego
woj. zachodniopomorskie, pomorskie,

dolnośląskie, opolskie

mob +48 785 160 127

tel. +48 / 74 62 62 823

fax +48 / 74 62 62 829

alicja.kolaciak@domex-armatura.com

Katarzyna Jaworska

Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa klienta krajowego

woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie,

mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

 

mob +48 785 160 125

el. +48 / 74 62 62 824

fax +48 / 74 62 62 829

katarzyna.jaworska@domex-armatura.com

Anna Dziewic

Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa klienta krajowego

mob +48 785 160 112

tel. +48 / 74 62 62 822

fax +48 / 74 62 62 829

anna.dziewic@domex-armatura.com

Kierownicy Regionalni POLSKA

Tomasz Krupiński

Kierownik Regionalny

woj. dolnośląskie, opolskie

mob +48 785 160 107

tomasz.krupinski@domex-armatura.com

Zarząd Spółki

Robert Zaremba

Kierownik Regionalny

woj. łódzkie, śląskie, małopolskie

mob +48 785 160 104

robert.zaremba@domex-armatura.com

Wiktor Grzela

Kierownik Regionalny

woj. świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie

mob +48 785 160 108

wiktor.grzela@domex-armatura.com

Robert Maciejuk

Kierownik Regionalny

woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie

mob +48 785 160 106

robert.maciejuk@domex-armatura.com

Beata Purtak

Kierownik Regionalny

woj. zachodniopomorskie, pomorskie

mob +48 785 160 115

beata.purtak@domex-armatura.com

 

Artur Purtak

Kierownik Regionalny

woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

mob +48 785 160 105

artur.purtak@domex-armatura.com

Kierownicy Regionalni EXPORT

Anita Węgieł

Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa klienta eksportowego

mob +48 785 160 122

tel. +48 / 74 62 62 832

anita.wegiel@domex.net.pl

Monika Lewicka

Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa klienta eksportowego

mob +48 785 160 114

tel. +48 / 74 62 62 831

monika.lewicka@domex.net.pl

Oleksii Marchenko

Manager regionu

mob +48 785 160 102

tel. +48 74 62 62 833

oleksii.marchenko@domex.net.pl

Tomasz Romanowicz

Manager regionu

mob +48 530 783 023

tel. +48 74 62 62 834

tomasz.romanowicz@domex.net.pl

Dział Handlowy

Kierownicy Regionalni POLSKA

Kierownicy Regionalni EXPORT

Agnieszka Konopa

Sekretariat

Zarząd Spółki

Paweł Lizis

Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny

Anna Karczyńska

Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa klienta krajowego

woj. śląskie, łódzkie, małopolskie,

lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie

 

mob +48 785 160 126

tel. +48 / 74 62 62 825

fax +48 / 74 62 62 829

anna.karczynska@domex-armatura.com

Arkadiusz Żelazko

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

mob +48 785 160 111

tel. +48 / 74 62 62 830

arkadiusz.zelazko@domex-armatura.com

Renata Gniedziejko

Kierownik Działu Sprzedaży

mob +48 785 160 110

tel. +48 / 74 62 62 821

renata.gniedziejko@domex-armatura.com