BOND
Łączniki

Kształtki stalowe

WATER
Hydranty

Naziemne i podziemne

DONE
Produkcja

Produkcja kontraktowa

B.VALVES
Pozostałe

Pozostała oferta

DOMEX W KILKU SŁOWACH

Wspólne budowanie jakości

Firma DOMEX rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 1992 roku w Piławie Górnej. 10 lat później, w 2002 roku nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i przeniesienie do nowo powstałej lokalizacji w Dzierżoniowie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Należymy do największych polskich producentów armatury wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Naszą specjalnością są hydranty, łączniki i kształtki stalowe.

Dopełnieniem naszej oferty są również profesjonalne usługi świadczone w zakresie kompleksowej obróbki skrawaniem CNC oraz malowania proszkowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz referencje w produkcji kontraktowej dla uznanych na świecie firm z branż m.in. włókienniczej, maszyn rolniczych, automotive.

Jako firma rodzinna z wieloletnią tradycją wybraliśmy model zarządzania oparty na wartościach. To one warunkują nasz zrównoważony rozwój i na nich opieramy swoje decyzje.

Jako firma zajmująca się produkcją kontraktową możemy zaproponować gotowe rozwiązania lub uczestniczyć w procesie wytwórczym wyrobów marki własnej.