Poznaj naszą firmę

Firma DOMEX rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 1992 roku w Piławie Górnej. 10 lat później, w 2002 roku nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i przeniesienie do nowo powstałej lokalizacji w Dzierżoniowie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Należymy do największych polskich producentów armatury wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Naszą specjalnością są hydranty, łączniki i kształtki stalowe. Dopełnieniem naszej oferty są również profesjonalne usługi świadczone w zakresie kompleksowej obróbki skrawaniem CNC oraz malowania proszkowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz referencje w produkcji kontraktowej dla uznanych na świecie firm z branż m.in. włókienniczej, maszyn rolniczych, automotive.

Jako firma rodzinna z wieloletnią tradycją wybraliśmy model zarządzania oparty na wartościach. To one warunkują nasz zrównoważony rozwój i na nich opieramy swoje decyzje. Jako firma zajmująca się produkcją kontraktową możemy zaproponować gotowe rozwiązania lub uczestniczyć w procesie wytwórczym wyrobów marki własnej.

HISTORIA

Poznaj historię Domex Group

1992

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 1992 roku w Piławie Górnej i obecnie należy do największych w kraju producentów armatury wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Pracujemy w oparciu o rozwinięty park maszynowy oraz nowoczesną technologię.

2002

W roku 2002 nastąpiło przekształcenie naszej firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i przenieśliśmy się do nowo wybudowanego zakładu w Dzierżoniowie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - INVEST PARK.

2006

Dynamiczny rozwój firmy spowodowany zwiększającym się asortymentem produkcji, wprowadzaniem nowych technologii i metod zarządzania spowodował zwiększenie konkurencyjności naszej firmy zarówno na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych. Posiadamy szeroką sieć regionalnych dystrybutorów wraz magazynami, przez co ułatwiony jest dostęp do naszych produktów.

2013

W roku 2013 nasza firma znalazła się w gronie laureatów I edycji rankingu miesięcznika FORBES - forum Firm Biznesowych 2013. Otrzymaliśmy wyróżnienie dla jednej z najlepszych firm rodzinnych w województwie dolnośląskim

2014

W 2014 roku nastąpiły kolejne inwestycje w nowoczesny magazyn wysokiego składowania oraz Kolejne inwestycje w park maszynowy a mianowicie zakup wieloosiowych centr obróbczych oraz malarnia proszkowa.

2017

W 2017 roku nastąpiła przebudowa biurowca, aranżacja wnętrz przez co nastawiło rozwinięcie funkcji budynku dostosowane do dynamicznego rozwoju firmy.

2019

W roku 2019 nasza firma po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów II edycji rankingu miesięcznika FORBES - forum Firm Biznesowych i otrzymaliśmy wyróżnienie dla jednej z najlepszych firm rodzinnych w województwie dolnośląskim. Jesteśmy firmą dla której utrzymanie przyjaznej i rodzinnej atmosfery jest najwyższym priorytetem.

Nasz jakość

Wspólne budowanie jakości

Naszą domeną jest ciągła praca nad samodoskonaleniem i rozwijaniem szerokiej gamy produktów.Jakość budujemy w oparciu o informacje pozyskane w drodze konsultacji z Państwem.

Pozyskiwanie nowych maszyn, nieustanny rozwój i ciągłe podnoszenie kompetencji naszej kadry jest drogą do uzyskania oczekiwanego efektu finalnego jakim jest zgodny wyrób końcowy.

Aktualności

Aktualnosci Domex Group

Uzyskane wsparcie

Otrzymane dotacje

Dotacja na kapitał obrotowy spółki DOMEX Spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością

Pokaż więcej informacji


Optymalizacja zakresu stosowania łączników stalowych na
rurociągach oraz zaprojektowanie nowego typu uszczelki o
zwiększonym zakresie w celu stworzenia przewagi
konkurencyjnej firmy Domex Sp. z o.o.

Pokaż więcej informacji