+48-74-62-62-800

  1. pl
  2. en

Domex Sp. z o.o.

Pieszycka 11

58-200 Dzierżoniów

Poland

 

domex@domex-armatura.com

 

NIP 882-18-66-503 | KRS 75395 | kapitał zakładowy 629.100 PLN

Zarząd spółki

Agnieszka Konopa

Sekretariat

tel. +48 / 74 832 20 00

fax +48 / 74 832 20 01

 

domex@domex-armatura.com

Maciej Czekała

Prezes Zarządu

tel. +48 / 74 832 20 08

fax +48 / 74 832 20 01

Arkadiusz Żelazko

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

mob +48 785 160 111

tel. +48 / 74 62 62 830

 

arkadiusz.zelazko@domex-armatura.com

Dział Handlowy

Renata Gniedziejko

Kierownik Działu Sprzedaży

mob +48 785 160 110

tel. +48 / 74 832 20 24

fax +48 / 74 832 20 25

 

renata.gniedziejko@domex-armatura.com

Alicja Kołaciak

Specjalista ds. Sprzedaży
woj. zachodniopomorskie, pomorskie, śląskie, łódzkie, małopolskie

mob +48 785 160 127

tel. +48 / 74 832 20 26

fax +48 / 74 832 20 25

 

alicja.kolaciak@domex-armatura.com

Katarzyna Jaworska

Specjalista ds. Sprzedaży
woj. dolnośląskie, opolskie,

kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

mob +48 785 160 125

tel. +48 / 74 832 20 21

fax +48 / 74 832 20 25

 

katarzyna.jaworska@domex-armatura.com

Anna Dziewic

Specjalista ds. Sprzedaży 

ofertowanie

mob +48 785 160 112

tel. +48 / 74 832 20 23

fax +48 / 74 832 20 25

 

monika.lesiewicz@domex-armatura.com

Kierownicy Regionalni

Tomasz Krupiński

Kierownik Regionalny

woj. dolnośląskie, opolskie

mob +48 785 160 107

 

tomasz.krupinski@domex-armatura.com

Zarząd spółki

Robert Zaremba

Kierownik Regionalny

woj. łódzkie, śląskie, małopolskie

mob +48 785 160 104

 

robert.zaremba@domex-armatura.com

Wiktor Grzela

Kierownik Regionalny

woj. świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie

mob +48 785 160 108

 

wiktor.grzela@domex-armatura.com

Robert Maciejuk

Kierownik Regionalny

woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowiecki

mob +48 785 160 106

 

robert.maciejuk@domex-armatura.com

Beata Purtak

Kierownik Regionalny

woj. zachodniopomorskie, pomorskie

mob +48 785 160 115

 

beata.purtak@domex-armatura.com

 

Artur Purtak

Kierownik Regionalny

woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

mob +48 785 160 105

 

artur.purtak@domex-armatura.com

Dział Sprzedaży Eksportowej

Anita Węgieł

Manager regionu

mob +48 785 160 122

tel. +48 74 6262 832

 

anita@domex.net.pl

Monika Lewicka

Manager regionu

mob +48 785 160 114

tel. +48 74 6262 831

 

monika@domex.net.pl

Oleksii Marchenko

Manager regionu

mob +48 785 160 102

tel. +48 / 74 832 20 03

 

om@domex.net.pl

Tomasz Romanowicz

Manager regionu

mob +48 530 783 023

tel. +48 74 6262 834

 

tomek@domex.net.pl

Dział sprzedaży krajowej

Kierownicy Regionalni

Dział sprzedaży eksportowej

Aleksandra Ćwiejkowska

Wice Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

mob +48 785 160 118

 

aleksandra.cwiejkowska@domex-armatura.com

Paweł Lizis

Wice Prezes Zarządu

tel. +48 / 74 832 20 08

fax +48 / 74 832 20 01