1. pl
  2. en
MAGAZYN ZAWSZE PEŁNY

     +48 74 62 62 800

     +48 74 62 62 800

Domex Sp. z o.o.

Pieszycka 11

58-200 Dzierżoniów

 

domex@domex-armatura.com

 

NIP 882-18-66-503 | KRS 75395 | kapitał zakładowy 629.100 PLN

Sekretariat

tel. +48 / 74 62 62 800

fax +48 / 74 62 62 801

 

domex@domex-armatura.com

tel. +48 / 74 62 62 800

fax +48 / 74 62 62 801

Dział Sprzedaży

Alicja Kołaciak

Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa klienta krajowego
woj. zachodniopomorskie, pomorskie,

dolnośląskie, opolskie

mob +48 785 160 127

tel. +48 / 74 62 62 823

fax +48 / 74 62 62 829

alicja.kolaciak@domex-armatura.com

Katarzyna Jaworska

Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa klienta krajowego

woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie,

mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

 

mob +48 785 160 125

el. +48 / 74 62 62 824

fax +48 / 74 62 62 829

katarzyna.jaworska@domex-armatura.com

Anna Dziewic

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

mob +48 785 160 112

tel. +48 / 74 62 62 822

anna.dziewic@domex-armatura.com

Dział Handlowy - Kierownicy Regionalni 

Tomasz Krupiński

Kierownik Regionalny

woj. dolnośląskie, opolskie

mob +48 785 160 107

tomasz.krupinski@domex-armatura.com

Zarząd Spółki

Robert Zaremba

Dyrektor Handlowy

woj. łódzkie, śląskie, małopolskie

mob +48 785 160 104

robert.zaremba@domex-armatura.com

Robert Zaremba

Dyrektor Handlowy

woj. świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie

mob +48 785 160 104

robert.zaremba@domex-armatura.com

Robert Maciejuk

Kierownik Regionalny

woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie

mob +48 785 160 106

robert.maciejuk@domex-armatura.com

Beata Purtak

Kierownik Regionalny

woj. zachodniopomorskie, pomorskie

mob +48 785 160 115

beata.purtak@domex-armatura.com

 

Robert Zaremba

Dyrektor Handlowy

woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

Kierownicy Regionalni EXPORT

Anita Węgieł

Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa klienta eksportowego

mob +48 785 160 122

tel. +48 / 74 62 62 832

anita.wegiel@domex.net.pl

Monika Lewicka

Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa klienta eksportowego

mob +48 785 160 114

tel. +48 / 74 62 62 831

monika.lewicka@domex.net.pl

Dział Sprzedaży

Dział Handlowy - Kierownicy Regionalni

Aneta Kurzyńska

Sekretariat

Zarząd Spółki

Paweł Lizis

Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny

Agnieszka Czemerzyńska

Specjalista ds. Sprzedaży - obsługa klienta krajowego

woj. śląskie, łódzkie, małopolskie,

lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie

 

mob +48 785 160 126

tel. +48 / 74 62 62 825

fax +48 / 74 62 62 829

agnieszka.czemerzynska@domex-armatura.com

Renata Gniedziejko

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

mob +48 785 160 110

tel. +48 / 74 62 62 821

renata.gniedziejko@domex-armatura.com

mob +48 785 160 104

robert.zaremba@domex-armatura.com

58-200 Dzierżoniów,

ul. Pieszycka 11, PL

 

+48 74 62 62 800

 

domex@domex-armatura.com

 

Firma DOMEX od wielu lat buduje swoją markę.

Zaufali nam klienci z wielu segmentów rynku wodociągowego, przemysłowego.

Wciąż rośniemy w siłę ...