Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Domex Sp. z o.o.

ul. Pieszycka 11
58-200 Dzierżoniów

Dane identyfikacyjne

NIP: 882-18-66-503
KRS: 75395

Kapitał zakładowy

629.100 PLN

  • Wybierz dział
  • Sekretariat
  • Zarząd Spółki
  • Dział Handlowy
  • Formularz kontaktowy

Sekretariat

Agnieszka Konopa

Sekretariat

tel +48 / 74 62 62 800
fax +48 / 74 62 62 801
domex@domex-group.com

Zarząd Spółki

Marcin Domański
Prezes Zarządu
tel +48 / 74 62 62 800
fax +48 / 74 62 62 801
domex@domex-group.com

Łukasz Romanowicz
Wiceprezes Zarządu
tel +48 / 74 62 62 800
fax +48 / 74 62 62 801
domex@domex-group.com

Sprzedaż krajowa

Polska,

Tomasz Krupiński
Kierownik Regionalny
mob +48 / 785-160-107
tomasz.krupinski@domex-group.com

Fabian Nowak
Kierownik Regionalny
mob +48 / 785 160 115
fabian.nowak@domex-group.com

Bartosz Zygmunt
Kierownik Regionalny
mob +48 / 785-160-106
bartosz.zygmunt@domex-group.com

Krzysztof Kostkiewicz
Kierownik Regionalny
mob +48 / 785 160 108
krzysztof.kostkiewicz@domex-group.com

Alicja Kołaciak
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
mob +48 / 785 160 127
tel +48 / 74 62 62 823
alicja.kolaciak@domex-group.com

Agnieszka Czemerzyńska
Specjalista ds. Sprzedaży
mob +48 / 785 160 126
tel +48 / 74 62 62 825
agnieszka.czemerzynska@domex-group.com


Sprzedaż eksportowa / Produkcja kontraktowa

Anita Węgieł
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
mob +48 / 785 160 122
tel +48 / 74 62 62 832
anita.wegiel@domex-group.com

Dominika Kuriata
Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
mob +48 / 785 160 124
tel +48 / 74 62 62 833
dominika.kuriata@domex-group.com

Aleksandra Sznajder-Siedlarska 
Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej
mob +48 / 785 160 111
fax +48 / 74 62 62 831
aleksandra.sznajder-siedlarska@domex-group.com



Łukasz Rybiałek
Dyrektor Handlowy
mob +48 / 785 160 104
lukasz.rybialek@domex-group.com

Renata Gniedziejko
Wicedyrektor Handlowy
mob +48 / 785 160 110
renata.gniedziejko@domex-group.com

Wiktor Grzela
Product Manager
mob +48 / 785 160 107
wiktor.grzela@domex-group.com 







    MAPA

    Jak do nas dojechać?