Poznaj naszą firmę

Firma DOMEX rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 1992 roku w Piławie Górnej. 10 lat później, w 2002 roku nastąpiło przekształcenie firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i przeniesienie do nowo powstałej lokalizacji w Dzierżoniowie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Należymy do największych polskich producentów armatury wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Naszą specjalnością są hydranty, łączniki i kształtki stalowe. Dopełnieniem naszej oferty są również profesjonalne usługi świadczone w zakresie kompleksowej obróbki skrawaniem CNC oraz malowania proszkowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz referencje w produkcji kontraktowej dla uznanych na świecie firm z branż m.in. włókienniczej, maszyn rolniczych, automotive.

Jako firma rodzinna z wieloletnią tradycją wybraliśmy model zarządzania oparty na wartościach. To one warunkują nasz zrównoważony rozwój i na nich opieramy swoje decyzje. Jako firma zajmująca się produkcją kontraktową możemy zaproponować gotowe rozwiązania lub uczestniczyć w procesie wytwórczym wyrobów marki własnej.

HISTORIA

Poznaj historię Domex Group

1992

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 1992 roku w Piławie Górnej i obecnie należy do największych w kraju producentów armatury wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej. Pracujemy w oparciu o rozwinięty park maszynowy oraz nowoczesną technologię.

2002

W roku 2002 nastąpiło przekształcenie naszej firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i przenieśliśmy się do nowo wybudowanego zakładu w Dzierżoniowie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - INVEST PARK.

2006

Dynamiczny rozwój firmy spowodowany zwiększającym się asortymentem produkcji, wprowadzaniem nowych technologii i metod zarządzania spowodował zwiększenie konkurencyjności naszej firmy zarówno na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych. Posiadamy szeroką sieć regionalnych dystrybutorów wraz magazynami, przez co ułatwiony jest dostęp do naszych produktów.

2013

W roku 2013 nasza firma znalazła się w gronie laureatów I edycji rankingu miesięcznika FORBES - forum Firm Biznesowych 2013. Otrzymaliśmy wyróżnienie dla jednej z najlepszych firm rodzinnych w województwie dolnośląskim

2014

W 2014 roku nastąpiły kolejne inwestycje w nowoczesny magazyn wysokiego składowania oraz Kolejne inwestycje w park maszynowy a mianowicie zakup wieloosiowych centr obróbczych oraz malarnia proszkowa.

2017

W 2017 roku nastąpiła przebudowa biurowca, aranżacja wnętrz przez co nastawiło rozwinięcie funkcji budynku dostosowane do dynamicznego rozwoju firmy.

2019

W roku 2019 nasza firma po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów II edycji rankingu miesięcznika FORBES - forum Firm Biznesowych i otrzymaliśmy wyróżnienie dla jednej z najlepszych firm rodzinnych w województwie dolnośląskim. Jesteśmy firmą dla której utrzymanie przyjaznej i rodzinnej atmosfery jest najwyższym priorytetem.

NASZA JAKOŚĆ

Wspólne budowanie jakości

Naszą domeną jest ciągła praca nad samodoskonaleniem i rozwijaniem szerokiej gamy produktów.Jakość budujemy w oparciu o informacje pozyskane w drodze konsultacji z Państwem.

Pozyskiwanie nowych maszyn, nieustanny rozwój i ciągłe podnoszenie kompetencji naszej kadry jest drogą do uzyskania oczekiwanego efektu finalnego jakim jest zgodny wyrób końcowy.

AKTUALNOŚCI

Aktualności Domex Group

Hydrant AQUA ZDRÓJ

Hydrant AQUA ZDRÓJ

Sprawdź w swojej okolicy. Jest bardzo duża szansa, że Twojego bezpieczeństwa pilnuje właśnie nasz Hydrant
Czytaj więcej
Łączniki w Głogowie

Łączniki w Głogowie

Łaczniki Kołnierzowe Redukcyjne z Zabezpieczeniem przed wysuwaniem rozpoczynają w Głogowie projekt wymiany odcinka - już wysłużonej stalowej sieci [...]
Czytaj więcej
Product tested ✅

Product tested ✅

Posiadamy innowacyjne stanowisko badawcze, na którym testowane są wszystkie wyprodukowane przez nas hydranty.
Czytaj więcej

UZYSKANE WSPARCIE

Otrzymane dotacje

Dotacja na kapitał obrotowy spółki DOMEX Spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością

Pokaż więcej informacji


Optymalizacja zakresu stosowania łączników stalowych na
rurociągach oraz zaprojektowanie nowego typu uszczelki o
zwiększonym zakresie w celu stworzenia przewagi
konkurencyjnej firmy Domex Sp. z o.o.

Pokaż więcej informacji

Pobierz zapytanie ofertowe

Pobierz formularz ofertowy

Pobierz protokół postępowania ofertowego